Clef · Vyskúšať živú ukážku →
Katalóg
XiaomiHeabsy · EHP

MiMo V2.6 Flash Abliterated

MiMo V2.6 Flash Abliterated odstraňuje „smer odmietania“ z výstupných projekcií mechanizmu pozornosti (smerová ablácia metódou Heretic), aplikovanú ako adaptér na váhy MOPD modelu MiMo V2.6 Flash od Xiaomi. Obrazový vstup, oddelené uvažovanie aj volanie nástrojov zostali. Je to druhý necenzurovaný MiMo v katalógu popri variante od dealignai – porovnajte oba na vlastných zadaniach; moderovanie je na vás. Prevádzkujeme ho na našom hardvéri v EHP; požiadavky ani odpovede sa neukladajú.

ID modelu: mimo-v26-flash-abl

from openai import OpenAI client = OpenAI(    api_key="hb-...",    base_url="https://api.heabsy.com/v1",) r = client.chat.completions.create(    model="mimo-v26-flash-abl",    messages=[{"role": "user", "content": "Hello"}],)print(r.choices[0].message.content)
Kontext
1M tokenov
Prevádzka
Hardvér Heabsy · EHP
Volanie nástrojov
Uvažovanie
Štruktúrovaný výstup
Obrazový vstup
Vstup
0,4762 $/ 1M
Vstup z cache
0,2571 $/ 1M
Výstup
1,4286 $/ 1M

Cenník, stav: 21. októbra 2026. Bez minimálneho odberu a bez predplatného.

Ktorý MiMo V2.6 to je?

MiMo V2.6 Flash beží na našom hardvéri v troch variantoch: oficiálne váhy Xiaomi, Uncensored (odstránenie odmietania od dealignai prenesené do váh) a Abliterated („smer odmietania“ odstránený metódou Heretic, aplikovaný ako adaptér). Oba necenzurované varianty sú určené na výskum a red-teaming a pred koncovými používateľmi potrebujú vlastné moderovanie.

MiMo V2.6 Pro je samostatný model tej istej generácie a poskytuje ho partnerský poskytovateľ, bez záruky neuchovávania.

Technické údaje

Kontextové okno
1M tokenov
Maximálny výstup
65 536 tokenov
Limit priepustnosti
2M tok/min
Tokenizer
Other
Streamovanie
áno
Otvorené váhy
MorinoNushi/MiMo-V2.6-Flash-RL-Uncensored-Heretic-LoRA-GGUF
Podporované parametre
max_tokens
1 … 65536
temperature
0 … 2
top_p
0 … 1
frequency_penalty
-2 … 2
presence_penalty
-2 … 2
stop
array
seed
integer
Spracovanie v EHP, bez logovania

Tento model beží na grafických kartách, ktoré prevádzkujeme v Európskom hospodárskom priestore. Požiadavky a odpovede sa nezapisujú do logov ani do trvalého úložiska a nič z nich sa nepoužíva na trénovanie. Ako prevádzkujeme vlastné modely, opisuje stránka o infraštruktúre.

Otázky k tomuto modelu

›Kde beží MiMo V2.6 Flash Abliterated?

V Európskom hospodárskom priestore, na grafických kartách, ktoré prevádzkujeme sami. Katalóg uvádza miesto spracovania pri každom modeli – dozornému orgánu viete odpovedať bez toho, aby ste sa pýtali nás.

›Ukladá MiMo V2.6 Flash Abliterated požiadavky a odpovede?

Nie. Model beží bez uchovávania údajov: obsah požiadaviek sa nezapisuje do trvalého úložiska a nič z neho sa nepoužíva na trénovanie.

›Aké veľké je kontextové okno modelu MiMo V2.6 Flash Abliterated?

1M tokenov, z toho najviac 65 536 tokenov na výstupe.

›Koľko stojí MiMo V2.6 Flash Abliterated?

0,4762 $ za milión vstupných tokenov a 1,4286 $ za milión výstupných tokenov. Bez minimálneho odberu a bez predplatného; ten istý cenník platí pre rozhranie aj pre faktúru.

›Má MiMo V2.6 Flash Abliterated limit priepustnosti?

Áno, 2M tokenov za minútu. Vyšší limit je otázka objemu, nie princípu.

Porovnanie s podobnými modelmi

ModelVývojárParametreKontextLicenciaVstup / 1 mil.
MiMo V2.6 Flash AbliteratedXiaomi—1M—0,4762 $
MiMo V2.6 Flash UncensoredXiaomi—1M—0,4404 $
MiMo V2.6 FlashXiaomi—1M—0,4762 $
MiMo V2.6 ProXiaomi—1M—0,87 $

35 ďalších modelov cez ten istý kľúč a na tej istej faktúre.

Pozrieť si katalóg

Naposledy aktualizované: